Top1/4

Ana Sayfa Firma Rehberi Ürün Kataloğu Seri ilanlar Yararlı Linkler Reklam Bize Ulaşın ENGLISH Site
İlanlar > Satılık Makina-Ekipman
 .: Son Eklenen..

  Seri ilanlar..

  Web tasarımcısı bayan..

 Woody Ville Ağaç Ev Konaklama
 H.B Sigorta Aracılık Hizmetleri
 Tuvalet Kağıt Paket Makin
 Otomatik Kesme Makinası
 Tuvalet Kağıdı Makinası
 Takıda Marka Tasarım Ürün
 PLASTİK ENJEKSİYON USTASI
 Korniş - Perde - Jaluzi
 Makina Turkuaz Serigrafi Baskı Makinaları
 Epilife Beauty Saloon
 Hukuk Bürosu
 vasıfsız
 Silikajel Çeşitleri
 Korniş ve Perde
 Dikey Perde -Jaluzi

Toplam 15 İlan... 

  Vasıta İlanları..

 SATILIK 2008 MODEL ARAÇ
 klima,abs,eps,asr,immobli
 1996 model UNO
 SAHIN 1997
 SATILIK DOĞAN L 1991

Toplam 5 Vasıta... 

Tuvalet Kağıt Paket Makin

27.10.2016

ZM-P1-TK  Full-SERVO Tam Otomatik Tuvalet Kağıdı Paketleme Makinası (Kağıt Havlu Paketleme  Makinası) ;  yüksek seviyede otomasyon özelliği ile  tuvalet kağıdı ve kağıt havlu paketlemek için en ideal makinedir. Makinenin bir vardiyadaki  kapasitesi, el ile paketleme yapan bir tesisteki 8-10 paketleme işçisinin yapacağı  ile eş değerdir.  Bu sayede aylık 8-10 çalışandan tasarruf edilmektedir.  İşleyişi son derece kolay olan bu makineyi, 1-2 günlük bir eğitim sonrası, bir eleman tek başına çalıştırabilir. 1. Tuvalet Kağıdı Paketleme Makinasının, bütün operasyonları, PLC ve SERVO Sistem ile kontrol edilmektedir. Baştan sona  tüm süreç ( sayma, naylon besleme, naylonu açma, doldurma ve kapama) tümüyle otomatiktir. 2. Kullanıcı dostu, kolay kullanım dokunmatik ekran mevcuttur. 3. Hata izleme sistemi ile, paketleme makinasının çalışması sırasında oluşan hatalar anında  dokunmatik ekran üzerine yansıtılır ve bu sayede arıza anında bilinir ve giderilir. 4. Paket Kontrol Sistemi: Gerekli paketleme malzemeleri  makinede  bulunmaksızın makineyi çalıştırmaktan kaçınmak amacı ile; makinedeki poşet, film ya da rulolar sürekli olarak izlenirler. 5. Hız ayar transformatörü 6. Isı kontrol sistemi

Otomatik Kesme Makinası

27.10.2016

Otomatik Kesme Makinası (Log Saw), tuvalet kağıdı ve kağıt havlu kesmek için en ideal ve profesyonel makinedir. Sahip olduğu servo sistem sayesinde ürün kalitesi en üst düzeyde olup, kesim hataları minimum seviyededir. Makine çift kanallı olup dakikada 150 kesim kapasitesine sahiptir ve sahip olduğu orbital kesim sistemi ile ürünlerin ezilerek kesilmesini önler ve sonuç olarak ürünlerin daha kaliteli olmasını sağlar. 1. Makinenin sürücü ünitesi, kağıt kesme aygıtına doğru itince; rulo, kağıt mengenesi vasıtasıyla sıkıca kavranır ve daha sonra kesim işlemi için dilimle bıçağına yollanır. Kağıt rulosu, bu makine sayesinde temiz ve düzgün bir biçimde dilimlenir. Ayrıca bu makine, tuvalet kağıdı ve kağıt havlu kesiliş ölçülerinde ve zamanlamasında da kusursuz kesinlik ve doğruluk göstermektedir. 2. Otomatik Kesme Makinası, ileri düzey foto-elektirik kontrol sistemi ve büyük çaplı, dönen dilimleme bıçağı ile donatılmıştır. Makine otomatik olarak kağıt başı uzunluğunu belirleyebilir ve kağıdı kusursuz bir biçimde dilimleyebilir. Makine istendiği takdirde aynı anda iki kağıt rulosu kesme işini yapabilir ve dakikada yapabildiği ortalama dilimleme işlemi sayısı 120 ila 150 arasındadır. 3. Makinenin dilimleme cihazı, otomatik olarak kendini yağlaması ve bilemesi özellikleri ile, olabilecek en iyi şekliyle dizayn edilmiştir. Bileme tekeri, kağıt dilimleme zamanını baz alarak, bıçağı yanlışsız ve zamanında biler. 4. Makine, en ileri ‘servo’ sürücü sistemi, bıçak dönüş hızı ve çeşitli frekans hızları regulasyonlama ve de PLC programlama özellikleri ile tuvalet kağıdı ve kağıt havlu üreticilerinin ihtiyaçları göz önünde tutularak tasarlanmıştır. Bıçağı bilemek ve yağlamak için olan bütün frekanslar ve zamanlamalar, ayrıca kağıdı dilimleme hızı, ölçüsü gibi diğer bütün parametreler, bilgisayar kontrol ekranından belirlenir. Ve bu sayede kağıdı ittirme, dilimleme, bileme ve yağlama işlemlerinin, birbiri ardı sıra problemsiz akışı ve devamlılığı sağlanır.

Tuvalet Kağıdı Makinası

27.10.2016

ZM-TK-400 Tuvalet Kağıdı Makinası, ileri PLC (Programming Logic Control) teknolojisi ile donatılmıştır. Makinenin hızı ‘inverter’ yardımı ile kontrol edilir. Ayrıca ‘Servo’ sarım ünitesi ve dokunmatik operasyon paneli mevcutdur. Non-stop teknolojisi ile üretim kapasitesi normal makinelerin 2-3 katı olup,  makineyi kullanmak son derece kolaydır.  Düşük ses ve yüksek üretim kalitesi ile tuvalet kağıdı imalatı ve kağıt havlu üretimi için ilk tercihdir.

Makina Turkuaz Serigrafi Baskı Makinaları

17.9.2014

Makina Turkuaz Serigrafi Baskı Makinaları Şen Makine Bayii serigraf Baskı Makinaları Satış- Bakım UV Kurutma Sistemleri Satış- Bakım UV Ampul Çeşitleri Elektronik Kart Tamirleri Bakım Onarım Servisi Elektronik Kart Tasarımı Plc Programları Dijital Sayıcılar Mabran Paneller PT seviye Çubukları Elektrik Panolar makina.

Toplam : 4 kayıt. 1 sayfada listelenmiştir. Sayfalar : 1
. Petrol Ofisi>

Halkalı ile aradığınız Halkali.biz

Alış verişin güvenli adresi www.ikitelli.net Petrol Ofisi

Oryantal Esnek Korniş HALKALI Korniş PERDE Bakırköy Kornişci Perde/| Vaditepe Bahçeşehir| HALKALI Korniş

İkitelli'nin Dünyaya açılan penceresi.

ikitelli.net